Je ucelený ekosystém služeb a aplikací v cloudu od firmy Google, který přináší vše, co potřebujete ke své produktivní práci nebo vzájemné spolupráci.

Obsahuje digitální kancelář v cloudu v podobě textového a tabulkového editoru, aplikace pro tvorbu prezentací a formulářů.

Je to také zálohované úložiště pro vaše data, fotografie a cokoli dalšího si budete přát.

Vše je plně funkční na vašem počítači, telefonu a tabletu. Budete tak mít veškerá svá data přesně tam, kde je potřebujete mít.

Co je to cloud?

Pojem cloud je souhrnným pojmenováním pro soubor moderních technologií a aplikací, které jsou umístěny primárně v „internetu“ a kam se ukládají vaše data.

Díky této technologi můžete pracovat z jakéhokoliv zařízení a “vidíte” pořád to samé.

Díky cloudu můžete v reálném čase spolupracovat na dálku a například váš kolega vidí na obrazovce to stejné co právě vy.

Cloud lze přirovnat k bankovnímu účtu. Ten máte také už jen na „internetu“ a srovnatelné je i jeho zabezpečení.

Proč G Suite?

Bezpečný e-mail

Poštovní schránka s prostorem 30 GB a s možností využití vlastní domény ve tvaru cokoli@vasedomena.cz, kterou budete moci využít nejen na psaní e-mailů, ale také pro chat a videohovory.

Funguje kdekoli

G Suite je kompatibilní s mobilními platformami iOS a Android a moderními internetovými prohlížeči Firefox, EDGE , Chrome a Safari.

Nepotřebujete „Microsoft Office“

Moderní a vždy aktuální kancelářské aplikace, které jsou srovnatelné s u Microsoft Office, které lze je využít jak on-line, tak i bez připojení k internetu.

Pracovní kalendář

Každý uživatel má k dispozici vlatní pracovní kalendář s možností plánování událostí a jejich sdílení komukoli bude potřeba s nastavením, zda ostatní uvidí podrobnosti o událostech, nebo pouze to, kdy má čas. Kalendáře ve firmě můžete využít i pro prostředky, jako jsou kanceláře, auta, projektory a rezervovat si je.

Bezpečné uložiště pro Vaše data

Vy nebo klidně i celá organizace budete mít k dispozici společné on-line zálohované úložiště pro svá cenná data.

Používejte to, na co jste zvyklí

Pokud chcete, můžete dál využívat poštovního klienta, jakými jsou Microsoft Outlook nebo Mozilla Thunderbird.

Ušetříte čas i peníze

Využitím sdílených prostředků a zdrojů dochází nejen k úspoře času, ale i financí spojených s nákladnou údržbou fyzických serverů a zálohovacích diskových polí.

Garance kvality služeb

Záruka 99,9% dostupnosti služeb garantovanou společností Google.

Vaše data jsou v bezpečí

Data Google střeží jako oko v hlavě, a to jak před potenciálními útoky, tak i z pohledu “zacházení” s nimi. Google se striktně řídí směrnicemi EU vztahující se k problematice GDPR.


… a v neposlední řadě získáte ucelený ekosystém, který prostě funguje,


Kdo vám s tím pomůže?

Ondřej Krupa

IT specialista

Technický mozek a profík v nasazení G Suite, který s technologiemi v Cloudu nejen aktivně pracuje, ale byl mezi prvními, kteří se o technologie v cloudu začali aktivně zajímat, psát o ni a studovat ji. Ondřej má v IT oboru praxi téměř 15 let a za sebou má spokojené zákazníky z řad firem, organizací, jednotlivců, ale věnuje se i oblastem vysokoškolského vzdělávání.

Markéta Ubíková

digitální koučka a lektroka digitálních dovedností

Markéta umí skvěle přeložit technický jazyk do jazyka běžných smrtelníků. Umí do detailu vysvětlit k čemu danou službu prakticky využít a jak s ní nejlépe pracovat. Markéta už 6 let pracuje jako digitální koučka a lektorka digitálních dovedností. Realizovala desítky školení ve firmách a neziskových organizacích a stovky hodin osobních konzultací.

A s čím konkrétně Vám pomůžeme?

Postaráme se o technické a administrativní náležitosti nasazení aplikací G Suite.

Pomůžeme Vám také G Suite pochopit a využít tak veškeré aplikace a služby efektivně a produktivně ke své práci.

Pomáháme neziskovému sektoru (spolky, školy, ústavy), kterým umíme zajistit G Suite a další produkty společnosti Google v podobě grantu.

Umíme přesunout data z vašich současných IT systémů do G Suite. Zajistíme tak plynulý přechod “Z” – “DO” a při tom můžeme provézt i úklid a konsolidaci dat, pokud si to budete přát.

Jak to celé probíhá?

1.

Ondřej na základě svých zkušeností provede ZDRAMA analýzu vašeho současného IT, zvyklostí a potřeb.

2.

Výsledkem je první odhad časové a finanční náročnosti celého nasazení.

3.

Pokud se lze využít grantu Google na G Suite (musíte být nezisková organizace nebo spolek), nastává přesně ta správná chvíle o něj požádat. To se děje ve spolupráci s vámi a s Ondřejem, který vše kromě vašich podpisů zařídí, vykomunikuje a nastaví.

4.

Pokud není možné využít Grantu Google, je na čase vybrat správné předplatné G Suite pro vaši budoucí digitální kancelář. Vaši novou digitální kancelář, si poté můžete zcela zdarma 14 dnů zkoušet.

5.

Vyzkoušeno? V tuto chvíli přichází “IT stěhování”, které s vámi domluví a provede Ondřej. Vše nastaví tak, aby vaše kontinua práce nebyla zásadně ovlivněna a vše proběhlo bez komplikací, s lehkostí a hlavně budete moci plynule pracovat i během stěhování dat do nového prostředí G Suite.

6.

Po úspěšném nastavení a přesunu všech dat Ondřej systém začne předávat vám a vašim kolegům.

7.

V této chvíli nastupuje Markéta, která vás do detailů s G Suite naučí pracovat a ukáže vám, jak jej využít pro svou práci naplno. Markéta může poskytnout osobní konzultaci, konzultaci menšího týmu (2 – 3 osoby) nebo školení pro zaměstnance. To vše jazykem běžných smrtelníků.

8.

Jakmile se vše zaběhne, nenecháme vás ve štychu. Nebude-li něco jasné, po předání G Suite máte celých 7 dnů plné technické podpory v ceně nasazení. Můžeme vám nabídnout i navazující technickou podporu.


Pro bližší informace o cenách našich služeb je Vám k dispozici přehledy ceník.

Máte zájem o G Suite a chcete úvodní analýzu zdarma?

Pokud Vás zajímají další podrobnosti, vše naleznete na stránkách Google G Suite a rovnou si můžete i porovnat rozdíl jednotlivých Edic G Suite, abyste věděli, jaká bude pro Vaši budoucí digitální kancelář ta nejvhodnější.